مشاوره تلفنی ازدواج و خانواده در زمینه های قبل ازدواج و آشنایی و شناخت ،مراسم ازدواج وساطت برای برطرف شدن موانع ازدواج و نتیجه ازدواج سالم و در مراحل بعدی مسایل و مشکلات زناشویی و اختلالات شخصیتی زوجین و برطرف کردن آنها .. انجام می گیرد.

مشاوره تلفنی همیشه همراه شما مشاوره تلفنی سامانه زندگی برتر در این زمینه و زمینه های دیگر از جمله بالینی تحصیلی کنکور و شغلی نیر مشاوره به شما عزیزان میده..

از آنجا که حجم درخواست ها از کانال ما و همینطور اینترنت زیاده لطفا اگه اگه شمار تماس های ارتباطی با ما اشغال بودند لطفا مجددا تلاش کنید.

بنده در زمینه تربیت فرزند هم کار کردم و میتوانم در کنار ازدواج شما در تربیت فرزند شما نقشی ایفاکنم و بچه ای اعم از دختر و پسر اما سالم از نظر فیزیکی و روانی برای شما تضمین کنم.

مشاوره در امروزه که هرکسی تخصص کاری داشته لازم و ضروری هست چراکه ما تنها یک تخصص را میتونیم داشته باشیم اما خب از تخصص همدیگه میتونیم استفاده کنیم


همانطور که ما وقتی ماشینمون خراب میشه اونو میبریم تعمیرکار و اونو سالم به ما تحویل میده درحین انجام و عمل کار تعمیر ما هیچ سخنی احتمالا نداریم بزنیم چون تخصص نداریم بسیاری از ما خودمان را همه چیزدان گمان میکنیم درحالی که هیجی نمیدونیم!

حالا بنده در این زمینه هایی که عرض کردم مو سپید کرده ام!

درضمن هزینه تماس با ماست یعنی طبق قرار دادی که ما با شرکت های ایرانسل و همراه اول بستیم خودما باتون تماس میگیریم..

امیدوارم که بتونیم به شما کمک کنیم حتما!

سالم باشید.